• شهر قائنات
  • 056-32566196
سبد خرید خالي مي باشد

سفرهای
زیارتی و سیاحتی

اسم مشهدالرضا (ع) و کربلای حسین بن علی (ع) که می آید ، دلها پر می گشاید برای استشمام عطر حرم محبوب و عشقبازی با حضرت دوست. برای آن حس خوبی که قلب آدمی را به تسخیر خود در می آورد که هر رفته ای را دوباره به سوی خود می خواند ؛ مرغ دل چون پرنده ای بی قرار است که بی تابانه جهد کرده تا مشهد را به نجف و نجف را به کربلا وصل نماید .
وقتی قرعه به نام مادری می افتد که سالهاست بغضِ تنهایی گلویش را فشرده و آرزویش رفتن به خانه امامین مهربانی هاست است ، گریه امان بخش این دل دردمند می شود . راهی می شود به زیارت دوست ؛ از دور نگاهش بر گنبد مطلای معشوقش می افتد و مجنون وار به دور شمع سروری به تسبیح و طواف شرفیاب .

تصمیم داریم تا با مهر شما خوبان و همراهان و حامیان عزیز رویای مادران و کودکان یتیم بیشتری را به واقعیت تبدیل کنیم و مُهر زیارت را بر دفتر دلهایشان بزنیم و کاروان زیارت بزرگتری را به اماکن مقدس زیارتی روانه کنیم .
با امید به این که خیّرین محترم با کمک به اجرای هرچه مطلوب تر این برنامه ها ، نگاه های مشتاق را اجابت نمایند ؛ انشاء الله .

n82834794-72185709.jpg

نحوه یاری موسسه خیریه احسان آسمانی در خدمات حمایتی

در امور خدمات حمایتی از طریق کمک های نقدی و یا اگر توانمندی در زمینه درمانی, تامین لوازم زندگی , پوشاک و ... دارید, می توانید ما را یاری کنید  

موسسه خیریه احسان آسمانی با هدف حمایت کودکان و نوجوانان افتتاح گردید.

آدرس و تلفن

آدرس : شهرک ولیعصر خیابان فورزان نژاد نرسیده به تالار سیاه و سفید.
تلفن : 05632566196
همراه : 09155611031