فعالیت های داوطلبانه

فعالیت های داوطلبانه

فعالیت های داوطلبانه یاوران گرامی؛ به خانواده ی مهربان و دوست داشتنی داوطلبان و حامیان کودکان احسان خوش آمدید.

با توجه به ارائه ی خدمات آموزشی، پشتیبانی، حمایتی و درمانی بیماران و خانواده های آنان، خدمات" احسان" دارای  ابعاد مختلف و بسیار گسترده می باشد. توانایی شما عزیزان در ابعاد مختلف و ایجاد شبکه های حمایتی از بین دوستان و همکاران، باعث ایجاد گروه های تخصصی و حمایتی، منظور پشتیبانی از کودکان سرطانی خواهد بود. مهمترین خدمات و نیاز هایی که درحا حاضر در انجمن به آن نیاز داریم شامل:

1-طراحی و گرافیک: به منظور پیشبرد اهداف اجرایی ما در کار های بازارچه خیریه، استند، بیلبورد، بنر و طراحی های کودکانه به عضویت گروه داوطلبان ما بپیوندید. لطفا در ابتدا نمونه کارهایتان را برای ما ارسال کنید.

2- مترجم: از تمام بزرگوارانی که با ترجمه های روان و توانایی ترجمه زبان های مختلف امکان کمک به ما را دارند دعوت می کنیم به عضویت گروه مترجمان احسان بپیوندند. یک نمونه متنی از قبل برایتان ارسال خواهد شد.

3- برگزاری بازارچه خیریه و نمایشگاه ها: شما به انحاء مختلف می توانید به ما کمک کنید. در قالب نیروی انسانی داوطلب، تأمین کننده اقلام برای برگزاری نمایشگاه و بازارچه های مختلف، در اختیار گذاری مکان مناسب برای برگزاری انواع نمایشگاه و بازارچه و ....

4- امور اداری: در صورت تمایل و تخصص در امور مالی و اداری احسان رامطلع نمایید. این بخش برای ما بسیار حائز اهمیت است و می توانیم با برنامه ریزی، بجای هزینه های سنگین منابع انسانی، همان هزینه  را در امور حمایتی و درمانی هزینه نماییم.

5- مشاور روانشناس: برای فعالیت در این حوزه از تمام اساتید دانشگاه و مشاورانی که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند، استفاده خواهد شد. لطفا در فرم تکمیل عضویت یک نسخه از مدارک خود را ارسال فرمائید.

6- مشاور پزشکی: از تمام پزشکان حوزه های تخصصی سرطان و متخصصین سایر حوزه ها باارائه یک نسخه از مدارک خود به دفتر انجمن مراجعه همکاری داوطلبانه را پر نمایند. لطفا ساعت و زمان حضور خود را به دفتر انجمن اعلام فرمائید.

7- مددکاری: مددکاران همچون فرشته نجات خانواده های بیماران هستند. احسان مقدم مددکاران عزیز را گرامی و امکان برقراری ارتباط با خانواده ها و بیماران را برایشان فراهم می آورد. در ابتدا داوطلبان با بخش مددکاری انجمن ملاقاتی داشته و در صورت آمادگی کامل، به عضویت داوطلبانه این بخش در می آیند.

8-  خدمات پزشکی و پیرا پزشکی: ما در حوزه های پرستاری، کودک، مامایی، و سایر رشته های مرتبط نیازمند به همکاری دائمی داوطلبان عزیز هستیم.

9- عکاس و فیلمبردار: از تمامی اساتید دانشگاه، دانشجویان در حوزه های عکس، فیلم، بازاریابی، تبلیغات، خبرنگاران و نویسندگان حوزه های کودک، اجتماعی و.... به صورت داوطلبانه دعوت به همکاری می شود. کمک شما به عنوان ارزشمند ترین فعالیت اطلاع رسانی در شناساندن و معرفی "احسان" در جلب و جذب حمایت های مردمی خواهد بود.

11- خدمات و شبکه های اجتماعی: همه ی مردم ایران یک یار "احسان" در اطلاع رسانی و جلب مشارکت برای ما در شبکه های اجتماعی مجازی هستند. لطفا با قرار دادن لوگوو شماره حساب های "احسان" روی  وبلاگ و سایت خودتان و همچنین شبکه های اجتماعی مجازی،به منظور شناساندن هر چه بیشتر فعالیت های انجمن یار و یاور ما باشید."لوگوی ما را از روی سایت دانلود نمایید."

12- خدمات حمل و نقل: خدمات حمل و نقل اعم از اتومبیل های سواری و وانت که دارای مجوز طرح ترافیک می باشد از نیاز های دائمی در پشتیبانی از بیماران و امور اداری انجمن می باشد.و که هزینه های ما را بسیار کاهش می دهد. اگر امکان این را دارید که ساعاتی از روزهای هفته را به این منظور اختصاص دهید کمک شایانی به احسان می نمایید.

13- ارتباط با سازمان ها و شرکت های داخلی: با توجه به مسئولیت اجتماعی شرکت ها، سازمان ها و افراد در راستای حمایت از بیماران، از تمام متخصصین، نخبگان و دوستداران "احسان" درخواست می شود که به اتاق فکر ما بپیوندید و در مراحل اجرایی همراهان ما باشید.

14- ارتباط با سازمان های بین المللی: از تمام عزیزانی که در حوزه های بین الملل و همکاری با سازمان های علمی- پژوهشی و دانشگاهی، تجارب مفیدی دارند درخواست می نماییم که جهت توسعه فعالیت های علمی، مشارکتی و حمایتی انجمن، با ما همراه باشند.